Dhosting

Dhosting kod rabatowy (Maj 2024)

Dhosting.pl to polska firma hostingowa, która funkcjonuje w branży od 2002 roku i zdobywa masę pozytywnych opinii. Firma wprowadziła na rynek innowacyjne podejście w postaci elastycznego Web Hostingu.

Jest to rozwiązanie zapewniające gwarantowane zasoby serwera w postaci 1 GHz CPU oraz 2 GB pamięci RAM wraz z 50 GB pamięci NVMe bez limitów dotyczących ilości stron bądź miesięcznego transferu.

Automatyczne skalowanie w przypadku wykorzystania w danym momencie pełnej mocy obliczeniowej, pozwala skorzystać ze skalowalnych zasobów, które oferują aż do 24 GHz CPU, 64 GB RAM i 1 TB pamięci.

Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne dla sklepów internetowych, które mogą odnotowywać nagłe skoki ruchu z powodu na przykład wyprzedaży. Hosting w Dhosting.pl oferuje wszelkie zalety hostingu współdzielonego, czyli zadowalające parametry serwerowe w przystępnej cenie z możliwością płynnego skalowania. Zasoby skalowalne podlegają dodatkowej opłacie według zużycia, która jest pobierana z konta przepłaconego. Posiadając hosting w Dhosting, będziemy mieli pewność, że nasza strona obsłuży każdy ruch.

Hosting zajmuje w moim rankingu hostingów trzecie miejsce. Oferta tego hostingu jest bardzo atrakcyjna, jednak aktualne miejsce w rankingu wynika z faktu, że dla mniejszych stron są moim zdaniem rozsądniejsze cenowo rozwiązania na rynku. Tworząc ten projekt staram się dla swoich czytelników dostarczać atrakcyjne rabaty. Tym razem udało mi się zorganizować kupon rabatowy na elastyczny web hosting w Dhosting.pl pozwalający obniżyć cenę usługi o 10 zł.

DHOSTING.PL – KODY RABATOWE I PROMOCJE

10zł
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

Kod rabatowy: 10 zł zniżki na hosting w dhosting.pl

Zachęcam wszystkich do skorzystania z oferowanych kodów rabatowych i promocji oraz zapoznania się z moim testem Dhosting.pl, opiniami klientów na temat Dhosting oraz rankingiem hostingów internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *