Dhosting

Dhosting kod rabatowy

Dhosting.pl to polska firma hostingowa, która funkcjonuje w branży od 2002 roku i zdobywa masę pozytywnych opinii. Firma wprowadziła na rynek innowacyjne podejście w postaci elastycznego Web Hostingu.

Jest to rozwiązanie zapewniające gwarantowane zasoby serwera w postaci 1 GHz CPU oraz 2 GB pamięci RAM wraz z 50 GB pamięci NVMe bez limitów dotyczących ilości stron bądź miesięcznego transferu.

Automatyczne skalowanie w przypadku wykorzystania w danym momencie pełnej mocy obliczeniowej, pozwala skorzystać ze skalowalnych zasobów, które oferują aż do 24 GHz CPU, 64 GB Ram i 1 TB pamięci.

Rozwiązanie to jest szczególnie przydatne dla sklepów internetowych, które mogą odnotowywać nagłe skoki ruchu z powodu na przykład wyprzedaży. Hosting w Dhosting.pl oferuje wszelkie zalety hostingu współdzielonego, czyli zadowalające parametry serwerowe w przystępnej cenie z możliwością płynnego skalowania. Zasoby skalowalne podlegają dodatkowej opłacie według zużycia, która jest pobierana z konta przepłaconego. Posiadając hosting w Dhosting, będziemy mieli pewność, że nasza strona obsłuży każdy ruch.

Hosting zajmuje w naszym rankingu hostingów aktualnie trzecie miejsce. Aktualna oferta tego hostingu jest bardzo atrakcyjna, jednak aktualne miejsce w rankingu wynika z faktu, że dla mniejszych stron są aktualnie rozsądniejsze cenowo rozwiązania na rynku. Jako top10host.pl dostarczamy atrakcyjne kody rabatowe i promocje dla naszych czytelników. Tym razem udało nam się zorganizować kupon rabatowy na elastyczny web hosting w Dhosting.pl pozwalający obniżyć cenę usługi o 10 zł.

Dhosting.pl – kody rabatowe i promocje – Wrzesień 2022

10zł
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

Kod rabatowy: 10 zł zniżki na hosting w dhosting.pl

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z oferowanych przez nasz kodów rabatowych i promocji oraz zapoznania się z naszym testem Dhosting.pl, opiniami klientów na temat Dhosting oraz rankingiem hostingów internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.