Opinie o SmartHost

Smarthost kod rabatowy 2024

Smarthost.pl to sprawdzona i polecana firma, która świadczy wysokiej jakości usługi od 2003 roku. Firma po przeprowadzonych testach zdobyła drugie miejsce w moim rankingu firm hostingowych. Hosting bazuje na własnej serwerowni, która zlokalizowana jest w Częstochowie. Firma w standardzie oferuje dyski typu NVMe, certyfikaty SSL, nielimitowany transfer z codziennym backupem danych. Dla wszystkich osób, którzy cenią sobie najszybszą prędkość, dostępne są pakiety LiteSpeed wraz z niezależną instancją Redis.

Jako Top10host.pl testuję poziom oferowanych usług przez firmy hostingowe na naszym rynku. Usługi hostingowe z roku na rok stają się coraz popularniejsze, ponieważ dla większości firm posiadanie strony internetowej jest koniecznością. W sieci można znaleźć wiele reklam, jednak firmy hostingowe nie zawsze w praktyce wywiązują się z tego co zostało zadeklarowane w danym planie hostingowym. Moim zadaniem jest testowanie usług, a konsekwencją prowadzonych działań jest ranking hostingów, który ułatwia zakup odpowiedniego hostingu bez znajomości zawiłych zagadnień technicznych.

Smarthost kod rabatowy na 20%

Specjalnie dla moich czytelników przygotowałem atrakcyjny rabat, który pozwoli obniżyć cenę usługi aż o 20%. Kupon zostanie doliczony automatycznie do wartości zamówienia w postaci zniżki po przejściu na stronę z linku dostępnego poniżej.

20% RABATU
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

Jak oceniam usługi Smarthost?

Smarthost bardzo dobrze wypadł w moim teście. Hosting wykazał się sprawnością na najwyższym poziomie oraz bezpieczeństwem. Na uwagę zasługują konkurencyjne ceny, które można dodatkowo obniżyć o – 20 procent korzystając z dostępnego kodu rabatowego. Zachęcam wszystkich przed zakupem usługi do zapoznania się z moim wnikliwym testem tego hostingu. Zobacz: Smarthost test hostingu.

Co mówią klienci Smarthost?

Przed zakupem warto również zaczerpnąć opinii innych użytkowników, którzy mieli okazję korzystać z obsługi danej firmy. Zachęcamy tym samym do zapoznania się z opiniami użytkowników dostępnymi na mojej stronie. Zobacz: Smarthost Opinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz do “Smarthost kod rabatowy 2024”