Opinie o SmartHost

Smarthost kod rabatowy 2023

Smarthost.pl to sprawdzona i polecana firma, która świadczy wysokiej jakości usługi od 2003 roku. Firma w naszych testach zdobyła drugie miejsce w naszym rankingu firm hostingowych. Firma bazuje na własnej serwerowni, która zlokalizowana jest w Częstochowie. Hosting w standardzie oferuje dyski typu NVMe, certyfikaty SSl, nielimitowany transfer z codziennym backupem danych. Dla wszystkich osób, którzy cenią sobie najszybszą prędkość, dostępne są pakiety LiteSpeed wraz z niezależną instancją Redis.

Jako Top10host.pl profesjonalnie testujemy poziom oferowanych usług przez firmy hostingowe na naszym rynku. Usługi hostingowe z roku na rok stają się coraz popularniejsze, ponieważ dla większości firm posiadanie strony internetowej jest koniecznością. W sieci można znaleźć wiele reklam, jednak firmy hostingowe nie zawsze w praktyce wywiązują się z tego co zostało zadeklarowane w danym planie hostingowym. Naszym zadaniem jest testowanie usług, a konsekwencją naszych działań jest ranking hostingów, który ułatwia zakup dobrego hostingu bez znajomości zagadnień technicznych.

Smarthost kod rabatowy na 20%

Specjalnie dla naszych użytkowników przygotowaliśmy atrakcyjny rabat, który pozwoli obniżyć cenę usługi aż o 20%. Kupon zostanie doliczony automatycznie do wartości zamówienia w postaci zniżki po przejściu na stronę hostingu z naszego linku dostępnego poniżej.

20% RABATU
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

Jak oceniamy usługi Smarthost?

Smarthost bardzo dobrze wypadł w naszym teście. Hosting wykazał się sprawnością na najwyższym poziomie oraz bezpieczeństwem. Na uwagę zasługują konkurencyjne ceny, które można dodatkowo obniżyć o – 20 procent korzystając z naszego aktualnego kodu. Zachęcamy wszystkich przed zakupem usługi do zapoznania się z naszym wnikliwym testem tego hostingu. Zobacz: Smarthost test hostingu

Co mówią klienci Smarthost?

Przed zakupem warto również zaczerpnąć opinii innych użytkowników, którzy mieli okazję korzystać z obsługi danej firmy. Zachęcamy tym samym do zapoznania się z opiniami użytkowników dostępnymi na naszej stronie. Zobacz: Smarthost Opinie

0 Oceny

Brak recenzji