Opinie o AZ

AZ Opinie

AZ to firma, która powstała w 1996 roku w Szczecinie. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie rejestracją domen, jednak wraz z rozwojem poszerzyli zakres swoich usług. Aktualnie firma oferuje domeny, usługi hostingowe, serwery VPS, usługi poczty elektronicznej oraz kreatory stron WWW.

W 2014 roku firma została przejęta przez Home.pl. Obecnie AZ może pochwalić się ilością zarejestrowanych domen przekraczającą 3 000 000 oraz liczbą użytkowników przekraczających 300 000.

Jeśli chodzi o samą ofertę, to jest ona bardzo atrakcyjna dla nowych klientów, niestety przy przedłużeniu będziemy zmuszeni płacić za najmniejszy pakiet prawie 500 zł brutto. W porównaniu do konkurencji jest to mało atrakcyjna oferta.

Wysoka cena oraz ilość negatywnych komentarzy sprawiła, że hosting nie mógł znaleźć się na liście naszego rankingu hostingów. Zachęcamy wszystkich, którzy mają doświadczenie z usługami omawianej firmy do pozostawienia opinii na temat jakości świadczonych przez firmę usług.

Okazja
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

ZALETY

  • Atrakcyjne ceny dla nowych klientów,
  • Brak limitów transferu,
  • Spore pakiety pojemności (nawet 2TB),
  • Firma na rynku od 1996 roku.

WADY

  • Wysokie ceny odnowienia,
  • Sporo negatywnych opinii w sieci.

2 Oceny

5 Punkty
 - 2 (100%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
4.9
Cena 4.5
Panel klienta 5.0
Pomoc techniczna 5.0
Szybkość serwerów 5.0
Stabilność serwerów 5.0

* Jako TOP10HOST nie mamy możliwości weryfikacji opinii, ale staramy się wykrywać i usuwać fałszywe treści.

Polecam

W sumie nie mam żadnych zastrzeżeń co do działania tego dostawcy. Szczerze polecam, bo to chyba o to chodzi w hostingu 🙂

Polecam

Moim zdaniem AZ to bardzo dobry wybór dla osób, które potrzebują szybkiego hostingu z dużymi pakietami pojemności. Ja migrowałem wiele firmowych skrzynek email i potrzebowałem właśnie takiej oferty.