ViPower Opinie

ViPower Opinie

Firma ViBiznes, która obsługuje markę ViPower powstała w 2009 roku, a jej celem było stworzenie wyróżniającej się na rynku oferty hostingowej. Hostingodawca swoje serwery posiada w Data Center znajdującym się w budynku Centrum Techniki Okrętowej (CTO) w Gdańsku, gwarantując tym samym uptime na poziomie 99,8%.

Hosting w swojej ofercie posiada zarówno standardowe plany hostingu współdzielonego, serwery VPS, na rozwiązaniach dedykowanych kończąc. Jesteś zainteresowany sprzedażą pakietów hostingowych dla swoich klientów? ViPower również oferuje przystępne konta reseller.

Zawsze w naszych testach cenimy kompleksowe podejście do sprawy, ponieważ usługi takiej firmy mogą być używanie niezależnie od skali naszej działalności.

Okazja
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

Wszystkie usługi są w dosyć przystępnych cenach, biorąc pod uwagę aktualne ceny energii. Najtańszy pakiet hostingu współdzielonego zaczyna się od kwoty 50zł netto za rok. Natomiast firma dla stałych klientów przygotowuje często odpowiednie rabaty.

Masz doświadczenia z hostingiem ViPower? Zachęcamy do pozostawienia opinii na temat jakości ich usług.

3 Oceny

5 Punkty
 - 3 (100%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
4.9
Cena 4.8
Panel klienta 4.7
Pomoc techniczna 5.0
Szybkość serwerów 5.0
Stabilność serwerów 5.0

* Jako TOP10HOST nie mamy możliwości weryfikacji opinii, ale staramy się wykrywać i usuwać fałszywe treści.

Polecam

Jako stała klientka od lat, śmiało polecam!

Polecam

Mam u nich serwer dedykowany i spisuje się rewelacyjnie, jestem o wiele bardziej zadowolony niż u wcześniejszych mocniej wypromowanych firm 😉

Polecam

Jestem klientem Vipower od 2010 roku i mogę z całą pewnością powiedzieć, że nigdy mnie nie zawiedli. Obsługa klienta jest bardzo pomocna i zawsze szybko reaguje na wszelkie potrzeby. Jedyne co to mogliby trochę odświeżyć stronę i panel, no ale nie o to w hostingu najbardziej chodzi 😉