HostMark

HostMark kod rabatowy – 20% (Maj 2024)

HostMark to polska firma, która od 2018 roku oferuje usługi hostingowe. Posiada serwerownie w Polsce w data center firmy Artnet w Gdańsku, zbudowanym zgodnie ze standardem TIER III. Standard TIER III zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa przechowywanych danych. Wszystkie serwery hostingu są oparte na nowoczesnych dyskach SSD NVMe. Firma wykorzystuje oprogramowanie LiteSpeed, co w połączeniu ze wsparciem protokołów HTTP/2 i HTTP/3, zapewnia doskonałą wydajność. Oferta firmy obejmuje hostingu współdzielonego, serwery VPS oraz rozwiązania dedykowane, co pozwala na łatwe korzystanie z usług firmy na każdym etapie rozwoju firmy.

Ceny usługi

Jeśli chodzi o cenę usług hostingów współdzielonych, HostMark oferuje je już od 123 zł netto rocznie. W tej cenie użytkownicy otrzymują 5 GB przestrzeni dyskowej, a także brak ograniczeń dotyczącej ilości stron i miesięcznego transferu. Inne pakiety umożliwiają zwiększenie przestrzeni dyskowej aż do 250 GB, a ilość rdzeni procesora i pamięci RAM waha się od 1 do 4 rdzeni CPU i od 2GB do 6GB RAM. Oznacza to, że na hostingu współdzielonym w HostMark możemy przechowywać naprawdę rozbudowane strony oparte o WordPress.

HostMark.pl kod rabatowy na -20%

HostMark daje swoim potencjalnym klientom możliwość przetestowania usług przez 7 dni całkowicie za darmo, wraz z bezpłatną migracją z poprzedniego hostingu. Jest to doskonała okazja, aby przekonać się o jakości usług firmy. Co więcej, dla tych, którzy zdecydują się na opłacenie hostingu z góry na co najmniej 2 lata, HostMark oferuje darmową domenę jako dodatkową zachętę. Jakby tego było mało, specjalnie dla moich czytelników przygotowałem dodatkowy kod promocyjny, który pozwala pomniejszyć kwotę zamówienia o 20%.

Kod rabatowy:TOP10HOST

20% RABATU
RABAT

W celu skorzystania z 20% rabatu w koszyku wprowadź kod rabatowy TOP10HOST.

More Less

Nie wiesz czy warto skorzystać z oferty tego hostingu? Zachęcam do zapoznania się z opiniami na temat ich usługi pod adresem – https://top10host.pl/hostmark-opinie/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 komentarz do “HostMark kod rabatowy – 20% (Maj 2024)”