Opinie na temat cyber-folks

CYBER_FOLKS Opinie

  • admin 

Cyber_Folks to firma, która rozpoczynała swoją działalność w roku 2003 pod nazwą LinuxPL. Ich usługi bardzo szybko zyskiwały na popularności i zyskała grono oddanych klientów, którzy zachwalali jakość ich usług na wszelkich internetowych forach i grupach.

W marcu 2018 roku LinuxPL został przejęty przez znaną spółkę H88 z Poznania, która przejeał wiele znanych marek między innymi Futurehost, Hekko, BiznesHost, SuperHost, Domeny.PL i wiele innych.

Od tego czasu noty firmy spadły i wiele osób zgłasza problemy z supportem. Mimo wszystko Cyber_Folks to dobry hosting, który daje poczucie bezpieczeństwa, zapewniając trzymanie kopii zapasowych przez 28 dni.

Cenowo dla nowych klientów firma przygotowała atrakcyjne rabaty, późniejsza cena odnowienia jest mocno przeciętna.

Mimo wszystko dla wielu osób będzie to dobry i pewny hosting, który znalazł się na 9 miejscu naszego rankingu hostingów.

Okazja
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami naszych testów, które wykazały następujące cechy:

ZALETY

  • Ciekawa oferta dla nowych klientów,
  • Darmowa migracja,
  • Polska lokalizacja serwerów,
  • 14-dniowy bezpłatny okres próbny,

WADY

  • Przeciętne ceny odnowienia pakietów

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek doświadczenie z usługami Cyber_Folsk zachęcamy do pozostawienia opinii na temat doświadczeń i jakości usług oferowanych przez firmę.

5 Oceny

5 Punkty
 - 3 (60%)
4 Punkty
 - 1 (20%)
3 Punkty
 - 1 (20%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
4.2
Cena 4.4
Panel klienta 4.7
Pomoc techniczna 3.7
Szybkość serwerów 4.1
Stabilność serwerów 3.9

* Jako TOP10HOST nie mamy możliwości weryfikacji opinii, ale staramy się wykrywać i usuwać fałszywe treści.

POLECAM

W sieci można znaleźć różne opinie na temat Cyber_Folks, ale moje osobiste doświadczenie z tą firmą jest bardzo pozytywne. Z mojej perspektywy jako właścicielka małej lokalnej firmy, mogę polecić ten hosting.

Nie polecam

Trafiłem do nich przez wykupienie Linuxpl, z którego byłem bardzo zadowolony od wielu lat. Po przejęciu firmy z miesiąca na miesiąc jakość ich usług spada, support stał się mało ogarnięty…Strona coraz częściej się zamula…Koniec końców doprowadziło to do tego, że za parę dni żegnam się z nimi definitywnie 🙂 Szkoda, że rozwalili sprawnie tak dobry hosting jak Linuxpl.

Ogólnie polecam

Każda firma moim zdaniem ma jakieś potknięcia, ważne by było to tylko sporadycznie. Natrafiłem przez dwa lata na 2-3 przerwy w działaniu mojej strony. Mimo wszystko mogę polecić za całokształt ich usług

Zalety

- sprawna pomoc, - w miarę cena

Wady

- występowały sporadyczne awarie

Nie polecam

Jest tam coraz gorzej, ten ich support to niezły kabaret

Wady

- tragiczna pomoc techniczna,

Polecam

Jestem zadowolona. Zawsze otrzymywałam sprawnie odpowiedź i kilka razy Pan z obsługi technicznej uratował mojego bloga 🙂 Jesteście super!

Zalety

- obsługa, - szybkość strony