hostinghouse

HostingHouse Opinie

HostingHouse to polska firma, która świadczy usługi hostingowe od 2007 roku. Siedziba firmy mieści się w Koszalinie. Hosting przez lata zdobył rzeszę stałych klientów i jest często polecany w zestawieniach tanich hostingów dla mniej wymagających stron.

Ceny

W kwestii cen HostingHouse.pl ma mało równych sobie graczy, zwłaszcza przy ostatnich podwyżkach cen ofertowych u większości konkurentów związanymi głównie z podwyżką energii elektrycznej.

Oferta hostingu dzieli się na standardowe pakiety hostingu współdzielonego WWW, w którym wyróżniamy trzy pakiety:

Oferta hostingu

Hosting stron SSD

Hosting oferuje również pakiety oparte o dyski SSD NVMe, które naszym zdaniem są rekomendowanym wyborem w aktualnych czasach. W przypadku tej oferty, również dostępne są trzy plany w następujących cenach:

Oferta hostingu SSD

Sprawdź aktualne promocje

Okazja
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

Podsumowując

Trzeba przyznać, że HostingHouse ma rewelacyjny stosunek ceny do jakości. W cenie jednego jedzenia na mieście możemy mieć hosting na cały rok na dyskach SSD NVMe z gwarancją Uptime na poziomie 99,5% w skali roku ze wsparciem protokołu HTTP/2. Naszym zdaniem jest to rozwiązanie godne uwagi, szczególnie dla początkujących blogerów/małych firm lokalnych. Miałeś lub jesteś klientem HostingHouse? Zachęcamy w takim razie do pozostawienia opinii na temat świadczonych przez nich usług.

2 Oceny

5 Punkty
 - 2 (100%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
5.0
Cena 5.0
Panel klienta 5.0
Pomoc techniczna 5.0
Szybkość serwerów 5.0
Stabilność serwerów 5.0

* Jako TOP10HOST nie mamy możliwości weryfikacji opinii, ale staramy się wykrywać i usuwać fałszywe treści.

Polecam

Polecam

Polecam

Od momentu, gdy przeniosłem moją stronę na serwery hostinghouse, zauważyłem natychmiastową poprawę jej wydajności. Moja strona działa teraz bardzo szybko i płynnie, co jest bardzo ważne dla mnie i dla moich użytkowników. Polecam ?

Zalety

- szybkosc, - pomocny support

Wady

- aktualnie brak