hostinghouse

HostingHouse Opinie

HostingHouse to polska firma, która świadczy usługi hostingowe od 2007 roku. Siedziba firmy mieści się w Koszalinie. Hosting przez lata zdobył rzeszę stałych klientów i jest często polecany w zestawieniach tanich hostingów dla mniej wymagających stron.

Ceny

W kwestii cen HostingHouse.pl ma mało równych sobie graczy, zwłaszcza przy ostatnich podwyżkach cen ofertowych u większości konkurentów związanymi głównie z podwyżką energii elektrycznej.

Oferta hostingu dzieli się na standardowe pakiety hostingu współdzielonego WWW, w którym wyróżniamy trzy pakiety:

Oferta hostingu

Hosting stron SSD

Hosting oferuje również pakiety oparte o dyski SSD NVMe, które naszym zdaniem są rekomendowanym wyborem w aktualnych czasach. W przypadku tej oferty, również dostępne są trzy plany w następujących cenach:

Oferta hostingu SSD

Sprawdź aktualne promocje

Okazja
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

Podsumowując

Trzeba przyznać, że HostingHouse ma rewelacyjny stosunek ceny do jakości. W cenie jednego jedzenia na mieście możemy mieć hosting na cały rok na dyskach SSD NVMe z gwarancją Uptime na poziomie 99,5% w skali roku ze wsparciem protokołu HTTP/2. Naszym zdaniem jest to rozwiązanie godne uwagi, szczególnie dla początkujących blogerów/małych firm lokalnych. Miałeś lub jesteś klientem HostingHouse? Zachęcamy w takim razie do pozostawienia opinii na temat świadczonych przez nich usług.

0 Oceny

Brak recenzji