hostinghouse

HostingHouse Opinie

HostingHouse to polska firma, która świadczy usługi hostingowe od 2007 roku. Siedziba firmy mieści się w Koszalinie. Hosting przez lata zdobył rzeszę stałych klientów i jest często polecany w zestawieniach tanich hostingów dla mniej wymagających stron.

Ceny

W kwestii cen HostingHouse.pl ma mało równych sobie graczy, zwłaszcza przy ostatnich podwyżkach cen ofertowych u większości konkurentów związanymi głównie z podwyżką energii elektrycznej.

Oferta hostingu dzieli się na standardowe pakiety hostingu współdzielonego WWW, w którym wyróżniamy trzy pakiety:

Oferta hostingu

Hosting stron SSD

Hosting oferuje również pakiety oparte o dyski SSD NVMe, które naszym zdaniem są rekomendowanym wyborem w aktualnych czasach. W przypadku tej oferty, również dostępne są trzy plany w następujących cenach:

Oferta hostingu SSD

Sprawdź aktualne promocje

Okazja
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

Podsumowując

Trzeba przyznać, że HostingHouse ma rewelacyjny stosunek ceny do jakości. W cenie jednego jedzenia na mieście możemy mieć hosting na cały rok na dyskach SSD NVMe z gwarancją Uptime na poziomie 99,5% w skali roku ze wsparciem protokołu HTTP/2. Naszym zdaniem jest to rozwiązanie godne uwagi, szczególnie dla początkujących blogerów/małych firm lokalnych. Miałeś lub jesteś klientem HostingHouse? Zachęcamy w takim razie do pozostawienia opinii na temat świadczonych przez nich usług.

1 Ocena

5 Punkty
 - 1 (100%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
5.0
Cena 5.0
Panel klienta 5.0
Pomoc techniczna 5.0
Szybkość serwerów 5.0
Stabilność serwerów 5.0

Polecam

Od momentu, gdy przeniosłem moją stronę na serwery hostinghouse, zauważyłem natychmiastową poprawę jej wydajności. Moja strona działa teraz bardzo szybko i płynnie, co jest bardzo ważne dla mnie i dla moich użytkowników. Polecam 😉

Zalety

- szybkosc, - pomocny support

Wady

- aktualnie brak