HostMark

HostMark Opinie

HostMark jest polska firmą, która świadczy usługi hostingowe od 2018 roku. HostMark.pl posiada serwerownie w Polsce, która znajduje się w data center firmy Artnet zlokalizowanym w Gdańsku. Omawiane centrum danych zostało zbudowane zgodnie ze standardem TIER III, zapewniając tym samym poziom bezpieczeństwa powierzonych danych na najwyższym poziomie.

Serwery hostingu oparte są w całości na dyskach SSD NVMe, w związku z tym wszelkie dane jak pliki, bazy danych oraz poczta są przechowywane na nowoczesnych dyskach, które wykazują szybkość większą nawet o 11 razy względem standardowych dysków SSD. Biorąc pod uwagę, że firma w całości wykorzystuje oprogramowanie LiteSpeed ze wsparciem protokołów HTTP/2 i HTTP/3 ich serwery powinny cechować się zadowalającą wydajnością.

Firma oferuje zarówno usługę hostingu współdzielonego, serwery VPS oraz rozwiązania dedykowane. Jest to jak najbardziej plus, ponieważ w przypadku dalszego skalowania biznesu, użytkownik ma możliwość przejścia na bardziej profesjonalne rozwiązania.

Ceny Usług


Ceny usług w przypadku hostingów współdzielonych zaczynają się od 123 zł netto rocznie. W tej cenie otrzymujemy 5 GB przestrzeni dyskowej i brak limitu transferu oraz liczby stron. Brak limitu transferu i liczby stron, to rozwiązanie dla nas szczególnie promowane i za to należy się spory plus. Pozostałe pakiety umożliwiają zwiększenie pamięci aż do 250 GB. Jeżeli chodzi o ilość rdzeni procesora, to w zależności od planu mamy do dyspozycji od 1 do 4 rdzeni CPU. Natomiast w przypadku pamięci RAM od 2GB do 6GB. Oznacza to, że na hostingu współdzielonym w HostMark możemy przechowywać całkiem pokaźne strony oparte o system Wordpress.

Dodatkowe benefity


HostMark udostępnia 7-dniowy darmowy okres próbny, wraz z darmową migracją z poprzedniego hostingu. Dla osób, które zdecydują się opłacić hosting na minimum 2 lata, udzielana jest darmowa domena.

Zniżka dla czytelników TOP10HOST


Jako Top10Host udało nam się przygotować unikalną zniżkę dla naszych czytelników, przy użyciu kodu rabatowego TOP10HOST zmniejszysz cenę swojego zamówienia aż o 20%!

20% RABATU
RABAT

W celu skorzystania z 20% rabatu w koszyku wprowadź kod rabatowy TOP10HOST.

More Less

Podsumowanie


Podsumowując HostMark to Polski hosting, który może być dla wielu osób ciekawym rozwiązaniem. Zwłaszcza w kwestii stosunku jakości do ceny. Miałeś lub jesteś klientem HostMark? Zachęcamy w takim razie do pozostawienia opinii na temat ich usług.

Zalety:

  • Dyski SSD NVMe w standardzie,
  • Serwery LiteSpeed ze wsparciem HTTP/2 i HTTP/3,
  • Darmowa migracja dla nowych klientów,
  • Redis i Memcached.

2 Oceny

5 Punkty
 - 2 (100%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
5.0
Cena 5.0
Panel klienta 5.0
Pomoc techniczna 5.0
Szybkość serwerów 5.0
Stabilność serwerów 5.0

* Jako TOP10HOST nie mamy możliwości weryfikacji opinii, ale staramy się wykrywać i usuwać fałszywe treści.

Polecam

Po prostu dobry hosting, polecam

Polecam

Moim zdaniem Hostmark to dobry hosting, który oferuje darmową migrację i serwery Litespeed. Polecam 😉