Opinie o LH

LH Opinie

LH to jedno z największych przedsiębiorstw działających na Polskim rynku od 2002 roku, ich serwery zlokalizowane są w 3 niezależnych lokalizacjach w Warszawie.

Kosz najniższego pakietu współdzielonego wynosi 100 zł brutto rocznie. Dla nowych użytkowników aktualnie pakiet hosting Kiwi wychodzi za 37,50 zł.

W tych przystępnych cenowo pakietach otrzymujemy wszystko, co niezbędne do prawidłowego działania naszej strony. Dlatego uważamy, że jest to godny polecenia hosting. Zachęcamy wszystkich użytkowników do wyrażania swoich opinii na temat jakości świadczonych przez LH usług.

20% RABATU
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

ZALETY

  • Polska lokalizacja serwerów,
  • Firma na rynku od 2002 roku,
  • Przyjazny i sprawny support,
  • 14-dniowy darmowy okres próbny,
  • Dyski twarde SSD NVMe,
  • Atrakcyjne promocje dla nowych klientów.

2 Oceny

5 Punkty
 - 2 (100%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
5.0
Cena 5.0
Panel klienta 5.0
Pomoc techniczna 5.0
Szybkość serwerów 5.0
Stabilność serwerów 5.0

* Jako TOP10HOST nie mamy możliwości weryfikacji opinii, ale staramy się wykrywać i usuwać fałszywe treści.

Polecam

Po przeprowadzeniu migracji mojej strony, zauważyłem znaczną poprawę wydajności. Teraz czas ładowania strony skrócił się o połowę, osiągając 1.5 sekundy według raportu GTmetrix. Panel administracyjny wp-admin działa teraz wyraźnie szybciej, co zdecydowanie ułatwia moją pracę. Nie mogę nie wspomnieć o doskonałej pomocy technicznej, która aktywnie uczestniczyła w procesie migracji. Polecam!

Polecam

Jeśli chodzi o moje doświadczenia jako klienta LH od 2005 roku, mogę powiedzieć, że są one bardzo pozytywne. Przez cały ten czas nie było większych problemów, co świadczy o niezawodności i stabilności usług. Szczerze polecam LH jako solidnego i długotrwałego partnera w zakresie hostingu.