Opinie o OVH

OVH OPINIE

Przedsiębiorstwo OVHcloud powstało w 1999 roku, firma poza hostingiem świadczy szereg usług z zakresu chmur oraz infrastruktury internetowej.
Ich usługi dostępne są w 19 krajach na trzech kontynentach, cała infrastruktura wspierana jest przez ponad 30 rozlokowanych centrów danych. Mimo rozbudowanej infrastruktury serwerowni użytkownik nie ma możliwości wyboru konkretnej lokalizacji swojego serwera, co dla nas jest sporym minusem zwłaszcza przy stronach dedykowanych wyłącznie dla użytkowników danego kraju.

OVH oferuje szeroki zakres usług i firmę warto brać pod uwagę przy większych globalnych projektach, jednak naszym zdaniem dla małych stron pod rynek polski znajdziemy wiele lepszych alternatyw, które znajdują się w naszym rankingu. OVH zasługuje natomiast na podium w kwestii kosztów rejestracji domen i w tym zakresie gorąco polecamy ich usługi, ponieważ zapewniają szeroki zakres różnych rozszerzeń tematycznych oraz regionalnych.

Hosting również otrzymuje wiele negatywnych opinii na temat stabilności oraz jakość świadczonych usług. Zachęcamy do pozostawiania własnych opinii na temat jakości świadczonych przez nich usług.

ZALETY

  • Globalna firma posiadająca ponad 30 serwerowni,
  • Szeroki zakres usług,
  • Firma funkcjonująca na rynku od 1999 roku,
  • Atrakcyjne ceny domen.

WADY

  • Sporo negatywnych opinii użytkowników.

2 Oceny

5 Punkty
 - 0 (0%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 2 (100%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
1.9
Cena 2.0
Panel klienta 3.3
Pomoc techniczna 1.0
Szybkość serwerów 2.3
Stabilność serwerów 1.0

* Jako TOP10HOST nie mamy możliwości weryfikacji opinii, ale staramy się wykrywać i usuwać fałszywe treści.

Nie polecam

Doświadczenia z OVH pozostawiają wiele do życzenia. Wydaje się, że firma boryka się z chronicznymi trudnościami w utrzymaniu stabilności swoich usług. Po rozwiązaniu jednego problemu, magicznie pojawia się kolejny, co sprawia, że utrzymanie sprawnie działającej strony staje się wyzwaniem. W związku z tym musiałem uciec do innej firmy i teraz mam spokój 😉

Nie polecam

Nie polecam, support bardzo niemiły 😉 Mamy początek 2023 roku, a ja mam za sobą już 2 awarie.