Opinie o Seohost

Seohost opinie

SeoHost to sprawdzona firma, która funkcjonuje już na naszym rynku od ponad 10 lat. Pierwotnie głównie kojarzona z serwerami pod zaplecza pozycjonerskie, jednak w ofercie hostingu znajdziemy bardzo atrakcyjne oferty dla szerszego grona osób.

W rewelacyjnych cenach zaczynających się od zaledwie 4 zł miesięcznie otrzymujmy bardzo wydajny hosting współdzielony na dyskach SSD NVME z lokalizacją w Polsce. Serwer LiteSpeed w połączeniu z brakiem limitu stron i transferu w tej cenie sprawia, że jest to jeden z najlepszych wyborów na rynku.

Zapraszam do zapoznania się z testem SeoHost znajdującym się pod tym linkiem oraz zostawianie tutaj wszelkich opinii na temat tego hostingu.


20% RABATU
RABAT

W celu skorzystania z rabatu w koszyku wprowadź kod rabatowy: TOP10HOST

 

More Less

ZALETY

  • Rewelacyjne ceny – od 4zł/miesięcznie,
  • Serwer LiteSpeed i dyski NVMe w standardzie,
  • Brak limitów transferu i liczby stron,
  • 7-dniowy bezpłatny okres próbny,
  • Prywatne serwerownia zlokalizowana w Polsce.

8 Oceny

5 Punkty
 - 8 (100%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
4.9
Cena 4.9
Panel klienta 5.0
Pomoc techniczna 5.0
Szybkość serwerów 4.9
Stabilność serwerów 4.8

* Jako TOP10HOST nie mam możliwości weryfikacji opinii, ale staram się wykrywać i usuwać fałszywe treści.

Polecam

Dla mnie seohost to klasa sama w sobie

Mogę śmiało polecić

Jestem klientem Seohost od ponad 6 lat. Przez pierwsze 4 lata brałem u nich wyłącznie domeny i tu są bezkonkurencyjni, a hosting miałem w Atthost. Od dwóch lat przeniosłem wszystko w jedno miejsce i nie miałem większych problemów, strona działa porównywalnie z poprzednim hostingiem, a wszystko kontroluję z poziomu jednego panelu. Polecam i pozdrawiam 🙂

Polecam

Jestem już w Seohost ponad rok od migracji. Wzorowa obsługa klienta, fajny panel i tanie domeny. Polecam dla osób, które chcą mieć wszystko w jednym miejscu.

Zalety

- cena domen - cena hostingu - obsługa - panel

Wady

- brak

Polecam

Od 4 lat jestem zadowolony z ich usług. Dobre ceny i wysoki poziom obsługi klienta, seohost to niezawodne środowisko do pracy.

Polecam

Najtańsze domeny 🙂 Hostingu akurat nie mam

Zalety

- najtańsze domeny

Polecam

Bardzo pomocna pomoc techniczna, ogólnie bez większych problemów. W tej cenie jestem zadowolony, jedyne co to dwa razy przez rok czasu trafiłem na awarię mojej strony. Trwało to chwile, więc w tej cenie mogę im wybaczyć.

Zalety

- cena, - szybkość, - support

Wady

- dwa razy wystąpiła przerwa w działaniu strony

Polecam

Jak dla mnie Seohost to najlepsze miejsca dla ludzi ceniących sobie współczynnik ceny do jakości. Posiadam u nich domenę pod maila, której cena odnowienia jest najtańsza na rynku. Dodatkowo mam własny ala CRM do obsługi moich klientów i mam to u nich na najtańszym pakiecie hostingu. Wszystko śmiga, a ja mam wydajny hosting za grosze. Wszystkim mogę śmiało polecić, nie ma sensu przepłacać.

Zalety

- rewelacyjna cena, - wysoka stabilność, - najlepsze ceny zakupu domeny.

Wady

- brak.

Polecam pod zaplecza

Bardzo lubię seohost, od ponad 5 lat kupuję u nich domeny – jest najtaniej! A od roku trzymam tam swoje zaplecza i jest tanio i stabilnie.

Zalety

najlepsze ceny domen rewelacyjna oferta dla seowca

Wady

wycofanie oferty hostingu seo html