Seohost - hosting

Seohost opinie

SeoHost to sprawdzona firma, która funkcjonuje już na naszym rynku od ponad 10 lat. Pierwotnie głównie kojarzona z serwerami pod zaplecza pozycjonerskie, jednak w ofercie hostingu znajdziemy bardzo atrakcyjne oferty dla szerszego grona osób.

W rewelacyjnych cenach zaczynających się od zaledwie 4 zł miesięcznie otrzymujmy bardzo wydajny hosting współdzielony na dyskach SSD NVME z lokalizacją w Polsce. Serwer LiteSpeed w połączeniu z brakiem limitu stron i transferu w tej cenie sprawia, że jest to jeden z najlepszych wyborów na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym testem SeoHost znajdującym się pod tym linkiem oraz zostawianie tutaj wszelkich opinii na temat tego hostingu.

ZALETY

  • Rewelacyjne ceny – od 4zł/miesięcznie,
  • Serwer LiteSpeed i dyski NVMe w standardzie,
  • Brak limitów transferu i liczby stron,
  • 7-dniowy bezpłatny okres próbny,
  • Prywatne serwerownia zlokalizowana w Polsce.

2 Oceny

5 Punkty
 - 2 (100%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
5.0
Cena 4.8
Panel klienta 5.0
Pomoc techniczna 5.0
Szybkość serwerów 5.0
Stabilność serwerów 5.0

Polecam

Jak dla mnie Seohost to najlepsze miejsca dla ludzi ceniących sobie współczynnik ceny do jakości. Posiadam u nich domenę pod maila, której cena odnowienia jest najtańsza na rynku. Dodatkowo mam własny ala CRM do obsługi moich klientów i mam to u nich na najtańszym pakiecie hostingu. Wszystko śmiga, a ja mam wydajny hosting za grosze. Wszystkim mogę śmiało polecić, nie ma sensu przepłacać.

Zalety

- rewelacyjna cena, - wysoka stabilność, - najlepsze ceny zakupu domeny.

Wady

- brak.

Polecam pod zaplecza

Bardzo lubię seohost, od ponad 5 lat kupuję u nich domeny – jest najtaniej! A od roku trzymam tam swoje zaplecza i jest tanio i stabilnie.

Zalety

najlepsze ceny domen rewelacyjna oferta dla seowca

Wady

wycofanie oferty hostingu seo html