Thecamels opinie

Thecamels opinie

Firma The Camels działa od 2004 roku i świadczy wiele usług hostingowych, zaczynając od standardowych usług hostingu współdzielonego, na serwerach VPS kończąc. Serwerownia firmy zlokalizowana jest w Niemczech w data center prowadzonym przez firmę Hetzner. Infrastruktura działa na oprogramowaniu Apache ze wsparciem HTTP/2.

Ceny usług są bardzo przystępne, ponieważ koszt hostingu współdzielonego na dyskach NVMe SSD zaczynają się od 89zł netto rocznie. W tej cenie otrzymujemy 5 GB powierzchni dysku, bezpłatny certyfikat SSL i wsparcie HTTP/2. Co zasługuje na szczególną uwagę, we wszystkich pakietach dostajemy ochronę przed wirusami oraz kopie zapasowe przechowywane do 30 dni wstecz. W związku z tym jest to rewelacyjna opcja dla wszystkich zabieganych osób, którzy nie sprawdzają swoich stron regularnie.

Firma w oryginalny sposób natomiast podchodzi do limitów ilości RAM I CPU, gdyż sztywne limity u tego dostawcy nie występują. The Camels reguluje wykorzystanie swoich serwerów poprzez limity ilości domen i miesięcznego transferu. W związku z tym przy wyborze konkretnego pakietu powinniśmy się kierować tymi ograniczeniami.

Podsumowanie

Podsumowując Thecamels, to bardzo rozsądny hosting dla stron www bądź sklepu internetowego. Przez różnorodność ich usług, zawsze istnieje możliwość przejścia na wyższe pakiety i serwery VPS w razie potrzeby.

Hosting The Camels oferuje 14-dniowy okres testowy za darmo wraz z darmową migracją. Osoby, które zdecydują się na zmianę swojej dotychczasowej firmy hostingowej, mogą liczyć poza migracją na darmowy okres ważności usługi wynoszący do 3 miesięcy.

Miałeś lub jesteś klientem Thecamels? Zachęcamy do pozostawienia opinii na temat ich usług.

Okazja
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

Zalety:

  • Przystępne ceny.
  • Szeroki zakres usług hostingowych,
  • Szybkie dyski SSD NVMe w standardzie,
  • Backup przechowywany do 30 dni wstecz,
  • Bezpłatna migracja,
  • 14-dniowy bezpłatny okres próbny.

Wady:

  • Brak technologii LiteSpeed i Redis / Mamcached,
  • Brak dostępu do SSH,
  • Serwerownia zlokalizowana w Niemczech.

2 Oceny

5 Punkty
 - 2 (100%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
4.9
Cena 4.5
Panel klienta 5.0
Pomoc techniczna 5.0
Szybkość serwerów 5.0
Stabilność serwerów 4.8

* Jako TOP10HOST nie mamy możliwości weryfikacji opinii, ale staramy się wykrywać i usuwać fałszywe treści.

Polecam

Nie jestem można znawcą tematu hostingów, mam wizytówkę swojej firmy i za 89 zł rocznie wydaje mi się, że niczego mi nie brakuje 🙂 Jeszcze nie napotkałem wchodząc na stronę awarii.

Polecam

Wybór Thecamels jako mojego dostawcy usług hostingowych był dla mnie dobrą decyzją. Ich serwery są szybkie i co najważniejsze niezawodne, co przyczynia się do sprawnego działania mojej strony internetowej. Również cenowo są konkurencyjni, a możliwość skorzystania z 14-dniowego okresu próbnego pozwala na wypróbowanie usług przed dokonaniem ostatecznej decyzji. Jednak, jak zauważyłeś, brak Redis i HTTP/3 jest wadą tej firmy. Mimo to nadal polecam Thecamels dla tych, którzy szukają szybkiego i niezawodnego hostingu. Jednak, jeśli potrzebujecie wykorzystać Redis lub HTTP/3, to musicie rozważyć inne opcje.