Dhosting

Dhosting opinie

Dhosting aktualnie zajmuje trzecie miejsce w moim rankingu hostingów. Jest to firma z ponad 14 letnim doświadczeniem, obsługująca aktualnie ponad 40 000 klientów w tym takie marki jak Alior Bank, Luxus bądź Kaspersky.

W Dhosting otrzymujemy jeden pakiet pod unikalną postacią elastycznego Web hostingu. Aktualna cena wspomnianego pakietu to 295,20 zł brutto rocznie (240 zł netto) w płatności rocznej. Przy skorzystaniu z płatności w modelu miesięcznym wychodzi standardowo drożej, bo 34,44 zł brutto miesięcznie, co w ujęciu rocznym daje nam 413,28 zł brutto rocznie.

Czy warto?

Moim zdaniem Dhosting to sprawdzony i stabilny hosting, oferujący wydajność na zadowalającym poziomie. Moim zdaniem rozwiązanie sprawdzi się idealnie u osób, które odnotowują sporadyczne skoki ruchu na swoich serwisach, dzięki skalowaniu serwer obsłuży cały ruch bez większych problemów i konieczności wykupu większego pakietu. Natomiast właściciel zapłaci w modelu przepłaconym drobne opłaty za użycie większych zasobów.

Jest to idealne rozwiązanie dla większości sklepów internetowych oraz portali. Dhosting wychodzi mniej korzystnie dla małych firm lokalnych, które nie potrzebują aż takiej specyfikacji serwera. Jest to minus jednej oferty dla wszystkich klientów, ponieważ takie firmy mogą w zupełności zadowolić się mniejszym i tańszym pakietem u konkurencji.

ZALETY

  • Dynamicznie skalowane zasoby serwerowe (aż do 24 GHz CPU, 64 GB Ram i 1 TB dysku),
  • Serwer LiteSpeed i dyski NVMe w standardzie,
  • Elastyczna oferta dopasowana do każdej strony,
  • Najwyższa stabilność serwerów,
  • Darmowa migracja.

WADY

  • Jedna oferta dla wszystkich stron. Sprawia to, że hosting wypada drożej dla małych firm niepotrzebujących mocniejszych zasobów.

Zapraszam do zostawiania swoich opinii na temat hostingu oraz do zapoznania się z moim testem Dhosting.

10zł
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

9 Oceny

5 Punkty
 - 9 (100%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
4.9
Cena 4.9
Panel klienta 4.9
Pomoc techniczna 5.0
Szybkość serwerów 5.0
Stabilność serwerów 4.9

* Jako TOP10HOST nie mam możliwości weryfikacji opinii, ale staram się wykrywać i usuwać fałszywe treści.

Polecam

Dhosting.pl to dla mnie absolutny hit po ponad 10 latach korzystania z różnych firm hostingowych. Oferują świetne parametry serwera wraz z elastycznym skalowaniem zasobów w razie zmożonej potrzeby strony. Dla mnie to po prostu idealne połączenie!

Jestem zadowolony

Od momentu, gdy przeniosłem swój sklep na WP na serwery Dhosting, zauważyłem natychmiastową poprawę jego wydajności. Mój sklep internetowy obsługuje około 10 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie, a ich serwery z łatwością daje sobie z tym radę. Obsługa techniczna działa dobrze, a wszelkie pytania, czy problemy są szybko i sprawnie rozwiązywane. Ceny oferowane przez Dhosting są w porównaniu z innymi firmami hostingowymi konkurencyjne, a w porównaniu z jakością oferowanych usług wręcz bardzo atrakcyjne.

Polecam

Moje strony szybko działają, a pomoc techniczna działa błyskawicznie niezależnie od godziny 🙂

Zalety

- pomoc techniczna, - szybkość działania,

Wady

- mogło być taniej

Polecam

Mogę śmiało polecić usługi tej firmy – jestem tam już 2 lata

Polecam

Jestem zadowolony, podoba mi się idea skalowalnych zasobów serwera

Polecam

Mam u nich cały pakiet – hosting, domenę i pocztę email. Ogólnie jestem zadowolony, obsługa techniczna zawsze była pomocna i szybko rozwiązywała moje problemy. Na minus cena, ponieważ widzę, że konkurencja ma taniej.

Polecam

Jestem ich klientem jakoś 1,5 roku. Ogólnie przez ten czas moja strona nie zaznała awarii i to się ceni, wszystko śmiga szybko i jest stabilne. Tworzę stronę hobbistycznie i często coś psuje, denerwujący jest dla mnie fakt, że muszę delegować zadanie w przypadku przywrócenia plików. Fakt zadanie jest realizowane w kilka minut, ale czasem mi głupio prosić dwa/trzy razy dziennie o przywrócenie plików. U konkurencji można przywracać samemu automatycznie pliki. Powinni o nad tym moim zdaniem zastanowić 😉

Zalety

- brak awarii, - szybkość serwerów.

Wady

- brak samodzielnego przywracania kopii plików,

Polecam

Jak dla mnie Dhosting, to pewny hosting. Wolę zapłacić kilka złotych więcej niż u konkurencji ale mieć spokój. W ujęciu rocznym i tak są to pomijalne wydatki w porównaniu do innych kosztów w mojej firmie.

Zalety

- pewny hosting

Wady

- brak

Bardzo polecam

Prowadzę sklep z zabawkami na Woo od klilku lat. Od roku jestem w Dhosting i zero problemów, dodatkowo szybkość i stabilność sklepu mocno się poprawiła. Rezultat również pojawił się w wynikach w wyszukiwarce ? Osobiście polecam!

Zalety

szybkość ładowania się sklepu efekty w SEO stabilność wsparcie technicznie

Wady

cena trochę wysoka