Hostido hosting

Hostido opinie

Hostido to stosunkowo świeży hosting na naszym rynku, tworzony przez zespół z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży hostingowej. Osoby odpowiedzialne za firmę zdobywały doświadczenie między innymi przy budowie popularnego dawniej hostingu na naszym rynku Hekko.

Przedsiębiorstwo oferuje bardzo korzystne pakiety, ponieważ już od 49 zł netto rocznie otrzymujemy bardzo wydajny serwer LiteSpeed na dyskach SSD NVMe z brakiem limitów i lokalizacją serwerowni w Polsce.

Dodatkowo dla moich czytelników przygotowałem rabat wynoszący 20% na całą ofertę firmy.

20% RABATU
RABAT

Rabat przydziela się automatycznie po przejściu na stronę z naszego linku.

More Less

Jest to aktualnie bardzo korzystna oferta, biorąc pod uwagę wyniki otrzymane w moim teście tego hostingu oraz pozytywne opinie klientów. Hosting ten znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu w moim rankingu hostingów, ponieważ bazując na moich doświadczeniach uważam, że jest to aktualnie jeden z najlepszych wyborów dla większości firm i chętnie rekomenduję ten hosting przy konsultacjach ze swoimi klientami.

Zapraszam do zostawiania opinii na temat firmy oraz zapoznania się z moim testem hostingu Hostido.

Hostido

Hostido, stosunkowo nowy gracz na rynku hostingowym z atrakcyjną ofertą z serwerami LiteSpeed, dyskami NVMe i serwerami w Polsce. Panel klienta zyskuje uznanie za intuicyjność, a przeprowadzone testy wydajności potwierdzają szybkość serwerów. Pomimo statusu nowej firmy, Hostido prezentuje się jako solidna opcja z rewelacyjnymi cenami.

Ocena redakcji:
4.75

Pros

  • Rewelacyjne ceny,
  • Serwer LiteSpeed i dyski NVMe w standardzie,
  • Kopie zapasowe przechowywane nawet do 56 dni,
  • 30-dniowy bezpłatny okres próbny,
  • Darmowa migracja strony,
  • Polska lokalizacja serwerów.

Cons

  • Stosunkowo nowa firma na naszym rynku.

10 Oceny

5 Punkty
 - 9 (100%)
4 Punkty
 - 0 (0%)
3 Punkty
 - 0 (0%)
2 Punkty
 - 0 (0%)
1 Punkt
 - 0 (0%)
5.0
Cena 5.0
Panel klienta 5.0
Pomoc techniczna 5.0
Szybkość serwerów 5.0
Stabilność serwerów 5.0

* Jako TOP10HOST nie mam możliwości weryfikacji opinii, ale staram się wykrywać i usuwać fałszywe treści.

POLECAM

Hostingu nie wybrałem sam, ponieważ kupiłem usługę stworzenia strony wraz z opłaceniem hostingu na rok. Przez ten czas nie miałem problemu ze stroną i postanowiłem sam przedłużyć usługę hostingu w tej firmie 🙂

Top 1 hosting

Wszystko działa należycie, panel administracyjny wygodny i pozwala na efektywne działanie bardzo szybko. Domeny w przystepnych cenach tak samo jak hosting.

Polecam

Zobaczymy jak to będzie wyglądać później, dziś przeniosłem do nich stronę na serwer nvme3. Na poprzednim hostingu wykręcałem wyniki ok. 50/100 na urządzeniach mobilnych. Tutaj odpaliłem redis i litespeed cache i strona podskoczyła do 85/100. Jak dla mnie rewelacja, biorąc pod uwagę, że teraz za hosting zapłacę mniej niż w poprzedniej firmie. Polecam

Zalety

- szybkość, - cena.

Polecam

Pod względem ceny do jakości chyba aktualnie najlepszy wybór, bardzo podoba mi się ich panel. Co chwile mamy nowe promocje 🙂

Zalety

- cena/jakość, - bardzo dobrze wykonany panel, - sporo promocji

Wady

- aktualnie brak 🙂

Polecam

Jestem bardzo zadowolony z tego hostingu

Zalety

- cena, - wysoka wydajność

Polecam

Nie byłem przekonany do tego hostingu, uważałem że jest to jakaś firma krzak. Po waszym teście postawnoiłem umieścić tam jeden portal i mocno się zaskoczyłem. Strona śmiga mi o wiele lepiej niż na hitme, a cena jest atrakcyjniejsza!

Zalety

- cena, cena i jeszcze raz cena! - szybkość serwerów, - bezawaryjność,

Wady

- chyba brak 🙂

Polecam

Polecam mój blog kulinarny chodzi bardzo szybko, a obsługa rewelacyjna.

Zalety

- miła obsługa klienta, - niska cena

Polecam

Akurat skończył mi się w grudniu hosting za który płaciłem ponad 200zł. Tutaj w ułamku tej ceny dostałem podobne parametry, a nawet strona działa lekko szybciej ? Jak dla mnie bomba! Cieszę się, że mogłem trochę zaoszczędzić. Wszystko drożeje, a tutaj jedna oszczędność w firmie się trafiła. Zaraz dwa miesiące w Hostido i zero problemów.

Zalety

- niska cena, - strona szybko się ładuje,

Wady

- brak

Polecam

polecam

Polecam

Polecam tą firmę!

Zalety

- cena, cena i jeszcze raz cena! - wydajność,

Wady

- aktualnie brak,